MojAndroid

Mnohí hráči sa už dostali k hrám typu dobyvateľských stratégii na obranu pevnosti pred nepriateľom. Dnes vám ale predstavíme hru, kde bude vašou úlohou nie pevnosť brániť, ale ju zničiť a získať jej „skalp“.

Hra Anomaly Warzone Earth HD získala ocenenie niekoľkých portálov, hráčov a patrí k tým, ktoré by sa mohli dožiť nominácie na najvyššie ocenenia za strategické hry.

V hre prichádza k opačnej stratégii, kedy má hráč za úlohu útočiť a nie sa brániť. Cieľom útoku je pevnosť cudzincov – votrelcov. Hra vedie k stratégii zničenia „hniezda“ cudzincov na planéte Zem a postupnému vyhubeniu pomocou rôznych sofistikovaných zbraní.

Hra okrem akcie a stratégie prináša prepracovanú grafiku a zvuk, ale špeciálne zbrane a niekoľko strategických možností a variácií hrania a prispôsobenia hry taktike. Dostupná je v Android Markete za cenu 2,99€. Budeme radi, keď sa s nami podelíte o vaše skúsenosti a dojmy z hry.

Zdroj: Android Market, Blog Anomalythegame, androidcommunity.com Foto: Android Market

Anomaly Warzone Earth HD
11 bit studios
Verzia 1.07 (24. 1. 2012)
Veľkosť 1,7 MB
2.2+

2,93 €

28.1.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+