MojAndroid

Portál MojAndroid.sk spustil hlasovanie Android roka 2010 o najlepšie Androidy. Android komunita si v piatich kategóriách najlepší Android smartfón, kompaktný Android, Android tablet, Android aplikácie a Android hry má možnosť zvoliť najpopulárnejšie zariadenia a aplikácie. Hlasovanie prebieha na stránke AndroidRoka.sk. Partneri ankety spoločnosti Samsung, HTC, LG, Sony Ericsson venovali pre hlasujúcich svoje posledné novinky – špičkové Android zariadenia a spoločnoť Sygic venovala najnovšiu navigáciu Sygic Aura pre Android.

Máme záujem, aby sa ankety zúčastnila čo najväčšia Android komunita na Slovensku a v Čechách, preto sú výhry rozdelené podľa toho, koľko Android fanúšikov sa jej zúčastní. Čím viac androiďákov, tým viac cien na konci pri vyhlasovaní víťazom rozdáme :-)

Špičkové ceny sú rozdelené podľa počtu hlasujúcich nasledovne:
1. cena: Samsung Galaxy Tab – viac ako 15.000 hlasujúcich
2. cena: HTC Desire HD – viac ako 10.000 hlasujúcich
3. cena: LG Optimus One – viac ako 8.000 hlasujúcich
4. cena: Sony Ericsson Xperia X10 mini pro – viac ako 6.000 hlasujúcich
5.-9. cena: Navigácia Sygic Aura pre Android – viac ako 4.000 hlasujúcich
10.-19.cena: Android tričko podľa želania (z ponuky e-shopu eshop.MojAndroid.sk)

Špeciálna cena pre najlepšieho Androiďáka, ktorý pozve do hlasovania najviac svojich priateľov: 1 x LG Optimus One

Hlasujte za svojich Android favoritov, povedzte o ankete Android roka 2010 všetkým svojich Android priateľom a vyhrajte fantastické ceny.

Súťaž trvá od 22.11.2010 do 15.12.2010 do polnoci. Vyhlásenie výsledkov a žrebovanie cien pre šťastných výhercov bude vyhlásené do 24.12.2010.

22.11.2010

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+