MojAndroid

Séria hier Angry Birds patrí jednoznačne medzi najobľúbenejšie hry na trhu. Počet všetkých inštalácií sa pohybuje v desiatkách miliónov, čo svedčí o tom, že spoločnosť Rovio odvádza naozaj výbornú prácu. Výborne spracovaná by mala byť aj ďalšia časť z tejto hernej série, ktorá bude tentokrát venovaná tematike Star Wars, čiže Hviezdnym vojnám.

Rovio ohlásilo príchod novej časti Angry Birds už pred niekoľkými týždňami. Odvtedy na svetlo sveta uniklo niekoľko informácií a videí, ktoré poukazovali na to, ako by hra vo finálnej fáze mohla vyzerať. Posledné uniknuté video prezentovalo postavičky Luke-a Lei z filmu Star Wars. Tieto špeciálne “vtáčiky” majú aj špeciálne schopnosti, konkrétne Leia dokáže strieľať dvojitým laserovým delom a Luke dokáže odrážať útok a útočiť svojim laserovým mečom. Nižšie nájdete už spomínané video s týmito postavičkami.

V hre Angry Birds Star Wars nesmú chýbať ani legendárne roboty R2D2 a C3PO. Dizajnéri a grafici z Rovia si dali záležať aj na týchto postavičkách a tak sa môžeme tešiť na ich verné spracovanie. Aj tieto roboty boli predstavené na samostatnom videu s gameplay-om, ktoré si môžete prezrieť hneď pod týmto textom.

Nechýba ani Han Solo a Chewbacca, čo sú takisto ikonické postavy zo série Star Wars. Celkovo môžeme Rovio pochváliť za komplexné poňatie úlohy a perfektné spracovanie jednotlivých postáv, ktoré v nasledujúcej časti hry Angry Birds budú zohrávať dôležitú úlohu.

Samozrejme, že sa v hre nezabudlo ani na temnú stranu. Tá je reprezentovaná Darth Vaderom a Empíriom, ktoré budú neustále napádané Luke-om a jeho partiou. Za čerešničku na torte môžme považovať časť, kde nám bude k dispozícii loď Millennium Falcon a my s ňou budeme môcť zničiť množstvo súperov naraz.

Všetky doteraz uniknuté videá a informácie v nás vyvolávajú výborné pocity z hry, ktorá vyjde už o 3 dni. Spracovanie, s akým príde Rovio tentokrát, zrejme prekoná všetky doteraz dostupné Angry Birds a veríme, že medzi Android fanúšikmi sa nájde toľko priaznivcov Star Wars, že táto časť pokorí aj rekordy v stiahnutiach. Budete aj vy jedným z hráčov, ktorí si stiahnu nové Angry Birds: Star Wars?

5.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+