MojAndroid

Angry Birds Space je najnovšou verziou populárnych nahnevaných vtákov, ktorý sa na Google Play Store objavili minulý štvrtok. Fanúšikom hry priniesli 60 nových levelov, ktoré sa odohrávajú vo vesmíre. Angry Birds Space sú aj vďaka novým Angry Birdom a fyzikálnym princípom pri ovládaní omladením, ktoré bude baviť aj tých, ktorých už možno klasické levely nudili.

Pri hraní budete musieť využívať nové superschopnosti nahnevaných vtákov a najmä gravitáciu, ktorá vám pomôže zasiahnuť cieľ aj mimo priamu viditeľnosť. Rovio neporušil tradíciu a hru sprístupnil na Google Play zadarmo, pričom na stiahnutie ponúkol aj jej HD verziu za 2,27€ určenú pre tablety. Majitelia Samsung Galaxy smartfónov a sa môžu navyše tešiť aj na 30 levelov v Danger Zone, ktoré budú pre nich exkluzívne dostupné počas nasledovných troch mesiacov zadarmo.

O populárnosti novej hry svedčí aj správa zo sociálnej siete Twitter. Počas troch dní od spustenia, sa Angry Birds Space stiahli viac ako 10 miliónov krát na obidvoch platformách Android a iOS.

 

Angry Birds Space
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 1.0.1 (22. 3. 2012)
Veľkosť 23 MB
1.6+

Zadarmo

 

Angry Birds Space HD
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 1.0.1 (22. 3. 2012)
Veľkosť 17 MB
1.6+

2,27 €
26.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+