MojAndroid

Jedna z najpopulárnejších hier súčasnosti, Angry Birds, dostala update, ktorý prináša ďalší balík nových levelov. Tie sú teraz situované na novej planéte v tvare šišky, ktorá sa nazýva Utopia (levely so Simspsonovcami tak aspoň zatiaľ nebudú). Desať nových levelov budú plné sladkých pochúťok – koláčov, cukríkov a ďalších dobrôt, ktoré chcú zlé prasatá len pre seba. Tie však majú čo do činenia s nahnevanými vtákmi, ktoré sa samozrejme nedajú len tak okrádať. Ak ste tak ešte neurobili, môžete si nový update stiahnuť na Google Play práve teraz.

Angry Birds Space
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 1.2.1 (5. 6. 2012)
Veľkosť 23 MB
1.6+

Zadarmo

Len pre zaujímavosť spomenieme, že Angry Birds dosiahli začiatkom mája už viac ako 1 miliardu stiahnutí, čo dokazuje neutíchajúci záujem o túto hru. Najnovšia verzia nahnevaných vtákov, Angry Birds Space, pritom dosiahla magickú hranicu 50 miliónov stiahnutí len v priebehu 35 dní. Rovio s hrou Angry Birds jednoducho stále u svojich fanúšikov boduje.

Zdroj: pocketnow.com

6.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+