MojAndroid

Podľa tlačovej správy uverejnenej na webe spoločnosti Rovio, Angry Birds Space sa s 50 miliónmi stiahnutí za 35 dní od uvedenia stala najrýchlejšie rastúcou mobilnou hrou v dejinách. Čo viac by si spoločnosť Rovio mohla priať?

Na svojej stránke sa spoločnosť Rovio poďakovala svojim fanúšikom a zároveň poznamenala v komentároch, že už sú dostupné prvé tri aktualizácie hry, ktoré oproti pôvodnej prvej verzii ponúkajú ďalšie levely.

Na stránke sa však chystá ešte niečo, pretože spoločnosť Rovio sľubuje omnoho viac, ako sme mohli doteraz dostať.  Špekulácie hovoria o tom, že Rovio by mohlo pripravovať animovaný seriál na týždennej báze, kde každá časť bude mať približne 3 minúty a obsah bude vychádzať priamo z

hry samotnej. Údajne, podľa šumov, by sa mohol objaviť už na jeseň.

Zatiaľ však musíme citovať len vývojárov hry, že spoločnosť Rovio „ chystá niečo veľké“ a počkať, čo to vlastne bude.

Pre všetkých fanúšikov máme link, kde si môžu uspokojiť svoje túžby napríklad po PC hre alebo jednotlivých Angry Birds figúrkach.

 Zdroj: Rovio

Angry Birds Space
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 1.1.0 (25. 4. 2012)
Veľkosť 22 MB
1.6+

Zadarmo

Angry Birds Space Premium
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 1.1.0 (25. 4. 2012)
Veľkosť 22 MB
1.6+

0,75 €

Angry Birds Space HD
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 1.1.0 (25. 4. 2012)
Veľkosť 16 MB
1.6+

2,26 €

2.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+