MojAndroid

Hru Angry Birds vám netreba predstavovať. Na zariadeniach všetkých platforiem sa “Nahnevaní vtáci” stáli rýchlo veľkým hitom, ktorý ešte aj dnes patrí k tým najpopulárnejším na Google Play Store.  Spoločnosť Rovio, ktorá stojí za vývojom hry, však nezaspáva na vavrínoch a aby uspokojila túžbu po stále nových leveloch, pravidelne vydáva aktualizácie s novými kolami, postavičkami a prostrediami. Najnovšie bolo do hry pridaných 30 nových levelov, ktoré sa nesú v duchu Halloweenu.

V hre na vás okrem nových Halloweenskych stavebných blokov, ktoré používajú prasiatka na to, aby sa skryli pred náletmi vtákov, čakajú aj nové druhy prasiatok vrátane upírov alebo Frankensteinov. Samozrejmosťou je aj nová hudba, ktorá dopĺňa atmosféru Haloweenu v Angry  Birds Seasons. Ak teda chcete zažiť ďalšiu dávku zábavy s Angry Birds, neváhajte a navštívte Google Play Store.

 

 

Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

25.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+