MojAndroid

Tak ako tomu bolo aj minulý rok, aj tento rok sa spoločnosť Rovio rozhodla vydať vianočný update pre Angry Birds Seasons. Nová verzia s názvom Wreck the Halls je dostupná už teraz na Android Markete a prináša so sebou 25 nových levelov plných perníkových zvonov, cukroviniek a vianočných darčekov. Nezabudnite však na zajaté vtáky, okolo ktorých sú omotané vianočné svetielka či iné drobnosti pripomínajúce Vianoce, ktoré musíte oslobodiť. Hra je vytvorená na systém adventného kalendára, takže sa vám 25 levelov bude otvárať jeden po druhom deň čo deň.

Rovio však pre Angry Birds Seasons chystá tento rok ešte nejaké prekvapenie, takže ak túto verziu nahnevaných vtákov ešte nemáte nainštalovanú, okamžite tak spravte pomocou nasledujúcich odkazov!

Angry Birds Seasons
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 2.1.0 (1. 12. 2011)
Veľkosť 20 MB
1.6+

Zadarmo

 


2.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+