MojAndroid

Angry Birds sú fenomén, ktorý sa len tak ľahko nezastaví. Táto hra si svojou jednoduchosťou a skvelou hratelnosťou získala srdcia miliónov fanúšikov, ktorí sa niekedy doslova stávajú na tejto hre závislými. Spoločnosť Rovio, ktorá stojí za touto hrou však neutícha v snažení prinášať neustále nové levely a rôzne nové verzie Angry Birds. Asi všetci poznáme Angry Birds Seasons, ktorej nové levely sa objavujú vždy k príležitosti nejakej udalosti. Tentokrát oslavujeme príchod jari v časti s názvom “Cherry Blossom Festival!“.

Aktualizácia Angry Birds Seasons prináša 15 nových levelov v prostredí japonskej krajiny počas jari. Ďalšie dva bonusové levely čakajú na odomknutie. Nové levely by mali uspokojiť fanúšikov aspoň do tej doby kým vyjde pripravovaná hra Angry Birds Space.

 

Angry Birds Seasons
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 2.3.0 (7. 3. 2012)
Veľkosť 23 MB
1.6+

Zadarmo
7.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+