MojAndroid

Angry Birds sú zrejme najznámejším herným titulom pre Android vôbec. Niekedy sú dokonca dôvodom, prečo si ľudia kupujú nové zariadenia práve s OS Android. Je známe, že na Google Play Store existuje niekoľko druhov tejto populárnej hry a práve Angry Birds Seasons sa tentokrát dočkali aktualizácie. Nový balík 30 levelov, ktoré sa nazývajú Piglantis (podľa prasiatok a Atlantídy) prináša okrem nových možností hrania aj nový typ levelov – pod vodou. Rovio zrejme nasleduje trend úspešnej novinky Angry Birds: Space, a preto sa môžete tešiť na naozaj zábavný balík levelov, ktorý vám vystačí na nejakú tú hodinku. Aktualizácia je už dostupná na Google Play Store a ak vám ju ešte váš smartfón neponúkol, stiahnite si ju ručne pomocou nášho widgetu nižšie.

 

Angry Birds Seasons
Rovio Mobile Ltd.
Verzia 2.4.0 (14. 6. 2012)
Veľkosť 23 MB
1.6+

Zadarmo
Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
15.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+