MojAndroid

Populárna hra Angry Birds okrem bežných častí ako Angry Birds Star Wars alebo Angry Birds Space, ponúka aj tzv. Angry Birds Seasons. Tu nájdete levely, ktoré vývojári sprístupňujú k rôznym príležitostiam, ako sú napríklad rôzne sviatky. Keďže Vianoce sa nezastaviteľne blížia, Rovio sa rozhodol v Angry Birds Seasons sprístupniť levely práve s tématikou týchto sviatkov.

Od 1. decembra nájdete v tejto hre každý deň jeden nový level. Do Vianoc si tak budete môcť  vychutnať celkovo až 25 levelov a nebudú chýbať ani tri ďalšie tajné  a jeden bonusový level.  Ak si teda chcete skrátiť čakanie do najkrajších sviatkov v roku, nezabudnite si vianočných nahnevaných vtákov nainštalovať. Stiahnuť si ich môžete zadarmo z Google Play.

 

Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.6.1
Aktuálna cena: Zdarma

 

3.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+