MojAndroid

Populárna hra Angry Birds dostala dnes ďalší update, ktorá prináša nové levely. Updatu sa dočkala verzia Rio, ktorá po aktualizácii ponúka svojim používateľom 24 nových levelov. Ak zoberieme do úvahy fakt, že Rovio aktualizuje Angry Birds každú chvíľu, tak to nie je žiadnym prekvapením. Novinkou je však to, akým spôsobom sa dostanete k novým levelom. Tentokrát si ich totiž budete musieť zaslúžiť a získate ich len vtedy, ak ste v predchádzajúcich leveloch dosiahli potrebný počet hviezd. Ak ste už všetky levely prešli a nové levely nevidíte, budete sa musieť vrátiť a prejsť predchádzajúce levely s lepším skóre.

Hra Angry Birds nedávno oslavovala svoje tretie narodeniny, pri ktorých príležitosti pridala spoločnosť Rovio ďalšie levely a oznámila aj prípravu vôbec prvého filmu Angry Birds. Tešiť sa môžeme aj z vianočných levelov v Angry Birds Seasons, ktoré sa každý deň až do Vianoc odomykajú po jednom levely.

Verzia: 2.6.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.6.7
Aktuálna cena: Zdarma

19.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+