MojAndroid

 

Spoločnosť LG Electronics (LG), ktorá je svetovým lídrom v mobilných komunikáciách, uzavrela zmluvu so spoločnosťami Fox a Rovio Mobile. Všetky smartfóny značky LG zo série Optimus budú mať predinštalovanú hru Angry Birds Rio.

Angry Birds Rio je pokračovaním najúspešnejšej hru   určenej pre smartfóny. Sú to stále tie skvelé “nahnevané vtáky”, v hre ale nájdete nové postavičky – tie pochádzajú z nového filmu Rio. Film Rio je od spoločnosti Fox a stojí za ním rovnaký tím, ako za veľmi úspešnou Dobou ľadovou (Ice Age).

“Radi robíme radosť našim zákazníkom a  táto zábavná hra urobí radosť každému. Naši zákazníci si ju môžu vychutnať aj vďaka tomu, že smartfóny zo série Optimus majú špičkový displej a výkonný hardvér,” uviedol Martin Malý, tlačový hovorca spoločnosti LG Electronics CZ.

V hre Angry Birds Rio sú pôvodné vtáky unesené do magického mesta Rio. Odtiaľ sa snažia uniknúť a zachrániť svojich priateľov – vzácne papagáje Blu a Jewel. V novej hre teda nerozbíjate zelená prasiatka, ale zlé opice, ktoré držia papagáje. Hra má 45 úrovní, vďaka tomu dokáže zabaviť na veľa hodín.

Prvým telefón, ktorý hru Angry Birds Rio dostane, bude špičkový dvojjadrový LG Optimus 2X. Hra je úžasne rýchla vďaka výkonnému procesoru Nvidia. Užívatelia môžu hrať hru aj na veľkom televízore, pretože telefón je možné rýchlo a jednoducho pripojiť s TV pomocou HDMI konektoru.

 

 

13.5.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+