MojAndroid

Spoločnosť Rovio, ktorá stojí za úspešnou aplikáciou Angry Birds, na svojej Facebook stránke oznámila, že približne o mesiac spustí Facebook verziu svojej naj aplikácie. Tá by vás mala informovať o vašich výkonoch pokiaľ sa vám bude páčiť (Like) ich fan stránka. V čase písania tohto článku mali už 1,279,037 like-ov.

Výkonný riaditeľ Rovia Mikael Hed na margo Angry Birds Facebook aplikácie povedal, že: “bude obsahovať nové funkcie, ktoré doteraz neboli k dispozícií na žiadnej inej platforme.” Ďalej sa vyjadril v tom zmysle, že hra bude naplno využívať funkcie Facebooku ako sociálnej siete, a dá zeleným prasiatkam výraznejšiu rolu v celom tomto kolotoči.

Rovio pekne pokrauje vo svojom pláne – začalo s aplikáciou pre smartfóny, o pár mesiacov na to sa rozšírili aj do sveta herných konzol a počítačov, a teraz, po približne pol roku od vzniku aplikácie, sa vrhá aj do sveta sociálnych sietí. Týmto veľmi rozumným ťahom dá možnosť zahrať si momentálne najpopulárnejšiu hru na svete aj 600 miliónom registrovaných členov Facebooku. Určiet im však nejde len o dobrý pocit z toho, že zabavia milióny ľudí, ale už majú prepracovaný plán ako z toho vyťažiť čo najviac peňazí.

6.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+