MojAndroid

Angry Birds nepochybne patria ku hrám, ktoré dobýjajú špičku ľadovca v úspešnosti hier pre mobilné platformy. Teraz hra Angry Birds oslavuje tretie narodeniny a pri tejto príležitosti bola vydaná aktualizovaná verzia hry vo verzii 3.0.0. Aktualizácia má 30 nových úrovní a pridané boli postavičky ako Pink Bird z Angry Birds Season. Nové misie sú rozdelené do dvoch skupín po 15 úrovní.

Druhou správou, ktorú prinášame z dielne spoločnosti Rovio, tvorcu hry Angry Birds, je fakt, že sa pripravuje celovečerný film s rovnomenným názvom. Spoločnosť Rovio podpísala zmluvu s producentom Johnom Cohenom a výkonným producentom Davidom Maisetom so zámerom produkcie celovečerného animovaného filmu Angry Birds.

„John je mimoriadne talentovaný producent a nás teší, že sa pripojí k tímu,“ povedal Mikael Hed, generálny riaditeľ spoločnosti Rovio Entertainment. „S Johnovým producentským zázemím a Davidovými odbornými znalosťami riadení a prevádzke vlastného úspešného štúdia, vytvoríme tím snov pre výrobu filmu. Obaja odborníci majú ideálne zručnosti a vízie na dosiahnutie neuveriteľných veci. “

Film bude produkovaný a financovaný značkou Rovio Entertainment, je naplánovaný na rok 2016 a bude jedným zo silných marketingových nástrojov na podporu série hier od spoločnosti Rovio pod názvom Angry Birds.

MojAndroid.sk TIP:

Verzia: 7.9.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 7.9.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Angry Birds, tlačová správa, AndroidPolice, AndroidAuthority

12.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+