MojAndroid

Patríte k tým, ktorí už prešli všetky úrovne Angry Birds a už nepoznajú hranice svojho výkonu? Mám pre vás dobrú správu, pretože už v najbližšej sérii levelov Angry Birds budete môcť prekonať zemskú príťažlivosť a vybrať sa do vesmíru. Spoločnosť Rovio spomína najnovšiu sériu hry Angry Birds – Angry Birds in Space. Bude to „Jeden malý let pre vtáka, ale veľký skok pre vtáčí druh.“

Aj keď spoločnosť Rovio už viac neinformuje o svojich najnovších zámeroch, vyslať Angry Birds na vesmírnu misiu, na YouTube sa objavilo už oficiálne video k pripravovanej misii. Naozaj bude zaujímavé, pozorovať ďalší vývoj a podrobnosti tejto prvej správy.

Dúfajme, že vesmírna misia dopadne v prospech vývojárskych zámerov spoločnosti Rovio a Angry Birds sa na vesmírnej misii nestratia. Celý projekt štartu vesmírnej misie by mal nastať 22. marca 2012 a my určite budeme pri tak významnom počine nielen pre Angry Birds, ale aj pre Android komunitu ako takú.

Zdroj: androidcommunity.com, Angry Birds

18.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+