MojAndroid

Herné štúdio Rovio patrí medzi špičku v kategórii mobilných hier, no od vydania Angry Birds a jej iterácií sme nepozorovali žiaden titul, ktorý by sa mohol rovnať tejto legende. V minulosti sme avizovali novú hru, ktorá je stále vo vývoji a nesie názov Angry Birds Go. Okrem jedného obrázka, ktorý indikoval, že sa jedná o určitú formu pretekov, sme o novinke nemali žiadne informácie. Herné štúdio však zverejnilo nové video, ktoré ná v malej miere odhaľuje ďalšie súvislosti.

Samotní vývojári mali veľmi zložitú úlohu pri rozhodovaní o aký žáner sa bude jednať, pričom najpravdepodobnejšími možnosťami bol tzv. endless runner alebo preteky na motokárach. Video nám prezradilo, že sa bude jednať o druhú možnosť, takže sa dočkáme nejakej šialenej závodnej hry, kde budú figurovať nahnevané vtáky a možno aj ošípané. Hra má byť predstavená v lete, takže očakávame, že v Google Play sa objaví už v veľmi skoro.

Náš tip
Rovio pripravuje novú hru Angry Birds Go

Zdroj: rovio 

28.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+