MojAndroid

O prípravách nového titulu herného štúdia Rovio sme sa dozvedeli už v minulosti. Zverejnená bola aj krátka ukážka, ktorá nám však okrem toho, že sa jej príbeh bude vyvíjať niekedy v dávnej minulosti, neposkytla žiadne bližšie informácie o štýle hry. Dnes sme sa však dozvedeli, že sa nejedná o titul v štýle tradičných Angry Birds. Rovio sa totižto rozhodlo staviť na staré dobré ťahové RPG s využitím známych postáv.

Podľa správy, ktorú zverejnil portál Angrybirdsnest bude nový titul Angry Birds Epic vo veľkej miere zameraný na silný príbeh, ktorý by mohol nadväzovať na animovanú rozprávku Angry Birds. Dočkať by sme sa mali aj “náročného ukončenia”, no zatiaľ nie je jasné, čo to znamená pre hráčov. Pretože sa jedná o RPG hru, budete si samozrejme môcť vylepšovať svoju postavu, kupovať zbrane, brnenie alebo elixíry a dočkáme sa aj systému pre vylepšovanie zbraní.  Zatiaľ je známe, že červený vták bude bojovník a žltý bude mág.

Angry-Birds-Epi

Ako to už býva zvykom v hrách od Rovia, novinka bude obsahovať vnútroherné nákupy, ktoré hráčom umožnia zrýchliť priebeh hry alebo pomôcť v náročných častiach. Vďaka nákupom však bude hra zadarmo dostupná na stiahnutie. Podobne ako s Angry Birds Go!, bude hra spustená v prvej vlne v Kanade, Novom Zélande a Austrálii, no žiadne slová nepadli, kedy bude spustená globálne.

Angry-Birds-Epic 2

Zdroj: Angrybirdsnest, phonearena
13.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+