MojAndroid

Hra Angry birds znamenala pre fínske herné štúdio Rovio obrovský úspech, ktorý im priniesol 100-miliónové príjmy. Jednoduchý princíp v grafický pekných leveloch, kde ste vystreľovaním nahnevaných vtákov likvidovali nepriateľské prasiatka na rôznych konštrukciách, zabavil v tom čase asi každého. Z malé štúdia sa stal kolos s 300 zamestnancami, ktorý chrlil ďalšie pokračovania a hry ťažiace z ikonických postáv ako bola napríklad závodná hra Angry Birds Go! Postavičky sa dokonca dočkali vlastného celovečerného filmu. Teraz prichádza Rovio s hrou Angry Birds Dream Blast, ktorá opäť ťaží zo známeho prostredia.

Spočiatku vám princíp hry bude pripadať primitívny. V rôzne poskladaných leveloch padajú z neba farebné guľôčky. Neskôr sa pridávajú aj iné predmety, ako vajíčka alebo nafúknuté prasiatka. Vašou úlohou je v určitom počte ťahov odstrániť určitý počet farebných guľôčok, prípadne iných predmetov. To je možné kliknutím, ak sú rovnaké farebné guľôčky pri sebe. Pri každom kliknutí sa vďaka gravitácii premiešajú, čo vám môže pomôcť alebo sťažiť situáciu.

Medzi guľôčkami sa nachádzajú známe nahnevané vtáky, ktoré po kliknutí vybuchnú a môžu odstrániť celý rad guľôčok. K dispozícii máte aj pomôcky, ako padajúcu hviezdu, prak a tornádo. Niekedy je nutné odstrániť určitý počet guľôčok k odomknutiu reťaze so zámkom. Angry Birds Dream Blast má peknú animovanú grafiku s dobrým ozvučením, čo je u hier od Rovia štandard. Hra je síce bezplatná, ale v in-app platbách môže používateľ za prémiový obsah minúť až 100 eur.

Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5.1
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Najlepšie Android hry pre váš nový smartfón
26.1.2019
Zdroj: AndroidAuthority

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+