MojAndroid

Rovio sa pokladá za jedno z najúspešnejších herných štúdií na svete. Hoci už Angry Birds nepatria na vrchol medzi mobilnými hrami, ide jednoznačne o jednu z najpopulárnejších mobilných hier vôbec. Uvedomuje si to aj Rovio, a tak sa rozhodlo, že na svojich tituloch zarobí ešte aj inak, ako cez in-app nákupy. Tento mesiac sa tak dočkáme prvého filmu Angry Birds, ktorý je už teraz sprevádzaný rôznymi kartičkami, reklamami, či dokonca vlastnou mobilnou hrou, ktorá je dostupná na stiahnutie už aj u nás.

Náš tip
Angry Birds mieri na filmové plátna. Pozrite si prvý trailer

Hra Angry Birds Action! prináša okrem nových levelov s vašimi obľúbenými vtákmi aj niekoľko teaserov na film. Kto hru dohrá do konca, môže zistiť, o čom bude pripravovaný animák. Celkovo tento titul prináša nový herný princíp podobný klasickému pinballu, ktorý je doplnený o franchise akcie z reálneho sveta. Niektoré platené sekcie hry si napríklad môžete otvoriť špeciálnym BirdCode-om, ktorý nájdete v produktoch McDonalds, LEGO, PEZ či dokonca aj H&M. Používatelia v USA dokonca dostanú špeciálne kódy do aplikácie aj za to, že si kúpia lístok do kina. Ak si chcete zahrať novú hru Angry Birds Action!, stiahnite si ju pomocou widgetu nižšie.

Zdroj: AndroidCommunity

2.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+