MojAndroid

Vývojárske štúdio Rovio má na toto leto veľké plány. Zatiaľ, čo v poslednom období pripravovalo rôzne hry z prostredia Angry Birds, nových pokračovaní úspešnej ságy nebolo až tak veľa. Za posledné roky sa ale nahromadilo veľké množstvo rôznych variant hry, pričom zachovaný bol herný princíp a menili sa rôzne detaily vrátane prostredia či deja. Už 30. júla by ale mala byť predstavená hra Angry Birds 2, čo je prvé skutočné pokračovanie tohto fenoménu.

Zatiaľ o hre nemáme k dispozícii žiadne bližšie informácie a môžeme iba predpokladať, že väčšinu herného princípu si titul prepožičia od predchádzajúcich verzií hry. Aj v tomto prípade tak zrejme pôjde o bombardovanie prasiatok nahnevanými vtákmi, no zápletku deja si ani netrúfame odhadnúť. Rovnako tak sa zrejme môžeme tešiť na rôzne vylepšenia a herné princípy, ktoré by si takéto významné pokračovanie hry určite zaslúžilo. Viac informácií sa dozvieme na tlačovej konferencii, ktorú Rovio usporiada 28. júla. Vtedy budú zrejme známe všetky bližšie detaily o hre a posledné dva dni sa bude čakať iba na oficiálne zverejnenie v obchode Play.

Zdroj: Rovio via Android Central

17.7.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+