MojAndroid

O tom, že Andy Rubin pripravuje spoločnosť pre výrobu smartfónov sme informovali už dávnejšie. Dnes však máme k dispozícii prvé hmatateľné dôkazy o tom, že nešlo iba o dohady, a jeden zo spoluzakladateľov Androidu, aj naozaj na novom zariadení pracuje. Dokazuje to nová fotografia, ktorú Andy publikoval na sociálnej sieti Twitter.

Obrázok odhaľuje iba malú časť zariadenia. Z neho je jasné, že smartfón Andyho Rubina bude výnimočný práve svojim bezrámikovým prevedením. Je ale otázne, ako bude vyzerať pri pohľade na celú prednú stranu. Na fotografií je vidno iba tlačidlá pre ovládanie hlasitosti a zapnutie zariadenia, no žiadnu prednú kameru. Tá by sa do takto úzkeho priestoru ani nezmestila. Celé nám to pripomína Xiaomi Mi Mix, ktorý má väčšinu senzorov a ostatných prvkov umiestnených práve v “brade” smartfónu pod displejom. To bude zrejme aj prípad tohto zariadenia.

“Som skutočne nadšený ako sa to celé vyvíja. Tešíme sa, keď sa dostane do rúk spotrebiteľov…”

Novinka by okrem bezrámikového displeja mala navyše ponúknuť aj nový magnetický konektor. Ten by mal fungovať podobne ako na Lenovo Moto Z a mal by teda umožniť rozšíriť zariadenie o nové moduly. Nový smartfón by inak mal byť vydaný už v blízkej budúcnosti. Dúfame, že viac detailov sa dozvieme už čoskoro.

Zdroj: twitter

28.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+