MojAndroid

Android generátor mien je jedna zo zaujímavých stránok, ktoré ponúkajú výrobcom telefónov Android dostatočnú zásobu pomenovaní pre svoje zariadenia. Na jednej strane, ide o zábavnú formu ako skombinovať všetky zariadenia do jedného názvu, na druhej strane vznikajú spojenia, ktoré znejú ako technológia z ďalekej budúcnosti alebo od mimozemských civilizácií.

Android generátor názvov vidí potenciál aj v takom názve ako je Samsung Galaxy R III Pro Plus LTE a považuje ho za názov primeraný a opodstatnený. Možno sa aj niečoho podobného dožijeme.

Generátor jednoduchým stlačením loga vygeneruje názov zariadenia na základe názvov predchádzajúcich modelov výrobcov smartfónov s OS Android a v konečnom dôsledku môžu vzniknúť názvy ako: Motorola Nexus Black, Sony Ericsson Sensation Vibrant S 4G+, Sony Ericsson Amaze Touch, Motorola Amaze 3D, Samsung Evo Touch E 2 V, Acer Xperia Slide S, Samsung Sensation Neo Z, HTC Liquid Incredible Pro II X, LG Nexus Incredible Z V 4G+…

Možno sa dajú výrobcovia inšpirovať, lebo bolo by zaujímavé spojenie napríklad Motoroly a Google pri tvorbe Nexusu Black, alebo spojenie síl Samsungu a HTC…

Skúste odskúšať Androidphonenamegenerator.com a napíšte nám, aké mená a kombinácie vás upútali…

Zdroj: Androidphonenamegenerator.com

 

7.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+