MojAndroid

Portál AndroidMania spája tie najlepšie ponuky na kvalitné smartfóny, smart hodinky náramky, slúchadlá a iné zaujímavé zariadenia. Či už ide o ponuky zo slovenských obchodov alebo tých zahraničných. Na www.androidmania.sk vždy nájdete len kvalitné zariadenia za výhodné ceny.

  • Na AndroidMania.sk vždy nájdete len tie najlepšie ponuky
  • Kvalitné a overené zariadenia za super ceny
  • Slovenské aj zahraničné e-shopy, všetko pod jednou strechou

Z ponuky vyberáme

Xiaomi Mi A3

V poradí už tretí model z obľúbeného radu smartfónov s čistým Androidom One a rýchlymi aktualizáciami. Xiaomi Mi A3 zaujme napríklad OLED displejom so zabudovaným skenerom odtlačkov prstov či silnou batériou s kapacitou až 4030 mAh. Trojitý fotoaparát na zadnej strane vytvára veľmi slušné fotografie a čerešničkou na torte je 3,5 mm audio jack. Tento smartfón môže byť váš za skvelých 147,62 eur. Stačí, ak pri vypĺňaní objednávky použijete zľavový kód GBA312802.

Xiaomi Aqara Mi Cube

Ovládanie funkcií Vášho inteligentného domu ešte nikdy nebolo tak jednoduché a intuitívne. Vďaka tejto malej kocke dokážete ovládať funkcie jednotlivých Smart Home zariadení alebo spúšťať scény. A to nie len tak. Táto malá kocka Vám umožní spustiť rôzne akcie pomocou týchto gest:

  • Otáčanie doľava alebo doprava
  • Otáčanie o 90 stupňov alebo 180 stupňov
  • Potrasenie
  • Pobúchanie
  • Posúvanie zo strany na stranu
  • Spúšťanie scén podľa toho, na ktorú zo 6 strán kocku položíte

Xiaomi Aqara cube kocka

Redmi AirDots

Kvalitné slúchadlá s výborným zvukom za skvelú cenu. Ide o úplne bezkáblové slúchadlá s nabíjacou krabičkou. Na jedno nabitie dokážu hrať až 4 hodiny, krabička ich nabije ešte dvakrát. Teraz môžu byť vaše len za 17,21 eur.

redmi airdots

Kompletná ponuka  na AndroidMania.sk

Pre ďalšie zľavy nazabudnite navštíviť web AndroidMania.sk, kde nájdede množstvo zaujímavých zariadení za super ceny. Či už zo slovenských alebo zahraničných obchodov.

1.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+