MojAndroid

Portál AndroidMania spája tie najlepšie ponuky na kvalitné smartfóny, smart hodinky náramky, slúchadlá a iné zaujímavé zariadenia. Či už ide o ponuky zo slovenských obchodov alebo tých zahraničných. Na www.androidmania.sk vždy nájdete len kvalitné zariadenia za výhodné ceny.

  • Na AndroidMania.sk vždy nájdete len tie najlepšie ponuky
  • Kvalitné a overené zariadenia za super ceny
  • Slovenské aj zahraničné e-shopy, všetko pod jednou strechou

Xiaomi meteostanica 2. generácie

Novinka je už druhou generáciou tohto typu zariadenia. Oproti predošlej generácii prináša nový dizajn a nové funkcie. Dizajnom najviac pripomína klasický malý fotorámik s bielymi zaoblenými okrajmi. Predchodca mal okrúhly dizajn. Vďaka rovným krajom je možne teplomer postaviť na hocijakú rovnú plochu alebo pripevniť na stenu bytu. V strede zariadenia sa nachádza štvorcový monochromatický LCD displej. Hlavne vďaka nízkej spotrebe displeja stačí pre pohon teplomeru CR2032 batéria namiesto AAA bateriek, ktoré využívala predošlá generácia.

Okrem teploty meria zariadenie aj vlhkosť vzduchu. Pri teplote dokáže zaregistrovať zmenu už o 0,1 °C a vlhkosti vzduchu už o 1 %. Vďaka podpore bluetooth môže byť teplomer konfigurovateľný cez aplikáciu Mijia vo vašom smartfóne. Zároveň môže automaticky konfigurovať iné domáce zariadenia ako je klimatizácia, zvlhčovač vzduchu a kúrenie. Obsahuje dokonca baby režim, ktorý upozorní, ak teplota a vlhkosť vzduchu v miestnosti dosiahne úroveň nevhodnú pre bábätká.

Kompletná ponuka  na AndroidMania.sk

Pre ďalšie zľavy nazabudnite navštíviť web AndroidMania.sk, kde nájdete množstvo zaujímavých zariadení za super ceny. Či už zo slovenských alebo zahraničných obchodov.

6.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+