MojAndroid

Portál AndroidMania spája tie najlepšie ponuky na kvalitné smartfóny, smart hodinky, náramky, slúchadlá a iné zaujímavé zariadenia. Či už ide o ponuky zo slovenských obchodov alebo tých zahraničných. Na www.androidmania.sk vždy nájdete len kvalitné zariadenia za výhodné ceny.

  • Na AndroidMania.sk vždy nájdete len tie najlepšie ponuky
  • Kvalitné a overené zariadenia za super ceny
  • Slovenské aj zahraničné e-shopy, všetko pod jednou strechou

Rowenta Explorer Serie 20

Pre tých, ktorí nemajú hlboko do vrecka, je tu napríklad vysávač známej značky Rowenta. Pre navigovanie v miestnosti používa 3 navigačné prvky – infračervené snímače, nárazník a senzory pre pád zo schodov. O kvalite tohto produktu svedčia aj veľmi pozitívne recenzie.

Vďaka bočným kefám vyškriabe nečistoty z každého rohu. Ponúka 3 režimy upratovania. Režim náhodného kľučkovania, ktorý je vhodný na komplexné plochy. Ďalej režim náhodného upratovania jednej miestnosti, kedy vysávač v náhodnom vzorci upratuje počas 30 minút a režim Edge, ktorý slúži na rýchle upratovanie pozdĺž krajov a stien.

Kompletná ponuka  na AndroidMania.sk

Pre ďalšie zľavy nazabudnite navštíviť web AndroidMania.sk, kde nájdete množstvo zaujímavých zariadení za super ceny. Či už zo slovenských alebo zahraničných obchodov.

5.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+