MojAndroid

Prinášame vám ďalšiu časť seriálu, kde vyberáme niektoré zaujímavé témy z Androidforum.sk. Nájdete tu niekoľko tém, ktoré nájdete na fóre, ktoré má momentálne už viac ako 7000 používateľov a stále rastie. Nie na všetky otázky sa však našla odpoveď a tak aj vy môžete svojou účasťou pomôcť. V posledných dňoch ste si tiež mohli všimnúť nový vzhľad fóra, ktorý ešte stále upravujeme a dolaďujeme. Priložiť ruku k dielu môžete aj vy. Stačí ak v tomto príspevku vyjadríte svoj názor, prípadne uvediete chybu, ktorú ste spozorovali.

Aktívne témy

Na fóre sa momentálne rozoberajú témy, ktoré vás trápia a potrebujete v nich poradiť. Výber toho najlepšieho za tento týždeň nájdete v zozname:

Nové aktivity: poraďte, ak viete

Aktuálne sa zapájajú do fóra noví Androiďáci, ktorí hľadajú pomoc so svojim mobilom alebo tabletom. Ak viete poradiť, pridajte sa medzi slovenskú Android komunitu a dajte nám o sebe vedieť aj v sekcii Ľudia na fóre. Tešíme sa na vás.

10.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+