MojAndroid

Súčasťou nášho webu je aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Nie vždy sa ale nájde niekto, kto by vám dokázal pomôcť, a tak sme sa rozhodli, že vám pravidelne budeme pomáhať s riešením vašich problémov. Dnes sme sa rozhodli pomôcť používateľovi s prezývkou Fizzy, ktorá by si chcel upraviť tlačidlá v notifikačnej lište svojho smartfónu HTC 10.

Používateľ Fizzy sa pýta:

Zdravíčko, neviete či dá nedajú zmeniť tlačidlá v sťahovacej lište HTC 10? Lebo ako kalkulačku tam nepotrebujem mať…Dikes.

Odpoveď od Stano36:

Nedá sa a toto bol jeden z problémov ktorý mi vadil na oficiálnej verzií. Písal som o nej v téme HTC 10. Táto možnosť pribudne v novšej verzii Androidu 7.0, ktorá je už za dverami a mala by sa objaviť do konca roka. Zmeny ktoré pribudnú si môžeš pozrieť vo videu – Android 7.0 – Nougat.

https://www.youtube.com/watch?v=c1wV4AB6dr0

Odpoveď z redakcie MôjAndroid.sk:

Ako píše Stano, HTC je jeden z mála výrobcov, ktorý túto možnosť nepodporuje. Jediným riešením je tak naišntalovanie alternatívnej ROM, čo však nie je ideálne riešenie v prípade, že všetko ostatné ti na originálnom systéme vyhovuje. Ak s tým ale dokážeš ešte chvíľu žiť, tak sa oplatí počkať na ďalšiu softvérovú aktualizáciu, v ktorej by to HTC malo sprístupniť.

Náš tip
AndroidForum.sk: Radíme s problémovým Androidom 5.0.2 Lollipop #21

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

4.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+