MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #78
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #77

troyen píše: MOBIL DO 150€

“Zdravím, už som pár krát kúpil mobil z Číny (tinydeal – nie všetky pre seba) a keďže môj už doslúžil, tak chcem si kúpiť, ale tinydeal už nepredávajú a iný seriózny čínsky obchod nepoznám. Zháňam mobil najlepšie: z EU skladu do 150€, DualSIM, ale aj slot na SD kartu, dobrá GPS a LTE, 5″ (5,5″ – 6″ dobre vedieť plusy), značka mobilu nezáleží. Vedeli by ste mi poradiť odkiaľ kúpiť mobil, prípadne aj aký by bol najlepší za tú cenu? Vopred ďakujem :)”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

MaxCore píše: SENSE UI TMAVÁ TÉMA

Náš tip
HTC U Ultra: Pekný dizajn nie je všetko | RECENZIA

“Ahojte, som vlastníkom HTC U Ultra a rád by som sa opýtal, či je možnosť inštalácie nejakej čiernej témy. Bol by som rád, ak by boli čierne nastavenia, alebo aj stavová lišta. Android je 8.0 Oreo.”

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu HTC U Ultra.

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

bondralukas píše: MOBIL K PAUŠÁLU TELEKOM

„Ahojte, potreboval by som pomoc pri výbere telefónu k môjmu paušálu, čo z tejto ponuky je najlepšie aj cenovo. Kúpna cena, ktorá je do 100€, by bola 1€ a nad 100€ by bola zľava 100€. Doteraz som mal Sony Xperia Z5 Compact, predtým Z1 Compact, tak približne niečo podobné ale pre túto dobu aktuálne, by som chcel teraz vybrať z tejto ponuky. Teda, to naj, za primeranú cenu, môj paušál bude L-kový (odkaz na AndroidForum.sk). Ďakujem za každú radu a pomoc.“

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

29.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+