MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #77
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #76

bugels píše: ROUTER NA SIM KARTU

“Zdravím Vás, ako už názov témy naznačuje mám záujem o router, ktorý bude z 4g mobilného signálu robiť wifi do celého bytu. Nechcem pripojenie optikov alebo niečo na zmluvu keďže sa sťahujem do podnájmu a tak by som chcel mať možnosť prenášať si svoj internet so sebou. Neviem len ako presne to funguje a preto sa vás pýtam o radu. Stačí si kúpiť si kartu od operátora a vložiť ju do takého routru? Napríklad 4ka ponúka v programe SLOBODA 100 + nekonečné dáta, stačilo by tak už len zasunúť SIM kartu a wifi by bola na svete? Ak by ste mi vedeli v tomto pomôcť a zároveň odporučiť aj nejaký router pre túto moju situáciu bol by som vám veľmi vďačný.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

bondralukas píše: MOBIL K PAUŠÁLU TELEKOM

Náš tip
RECENZIA | Sony Xperia Z5 Compact: Najlepší mini

“Ahojte, potreboval by som pomoc pri výbere telefónu k môjmu paušálu, čo z tejto ponuky je najlepšie aj cenovo. Kúpna cena, ktorá je do 100€, by bola 1€ a nad 100€ by bola zľava 100€. Doteraz som mal Sony Xperia Z5 Compact, predtým Z1 Compact, tak približne niečo podobné ale pre túto dobu aktuálne, by som chcel teraz vybrať z tejto ponuky. Teda, to naj, za primeranú cenu, môj paušál bude L-kový (odkaz na AndroidForum.sk). Ďakujem za každú radu a pomoc.”

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Sony Xperia Z5 Compact.

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

norbertnorbi321123 píše: NEZOBRAZUJE SA MENO VOLAJÚCEHO

“Dobrý deň. Mám taký problém, že keď mi niekto volá, tak mi ukazuje len číslo a meno čo mám zapísané v mobile to neukazuje. Čo môže byť problém?”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

22.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+