MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #73
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #72

Vladino123 píše: DUAL SIM- POMOC PRI VÝBERE

“Dobrý deň Vám prajem. Poprosil by som Vás o radu, aký telefón si mám vybrať. Asi to bude skôr z radov “vlajkových lodí”. Nepotrebujem najúžasnejší “foťák” čo je na trhu, skôr spoľahlivosť, určite nech trochu reprezentatívne vyzerá. Musí byť DualSIM (minimálne stand-by) a uvítal by som aj osobitný slot na pamäťovú kartu (potrebujem slušné úložiško).  Odolnosť by bola veľkým plusom. Musí byť spoľahlivý na dve simky (súkromnú i služobnú), už sa mi so sebou nechce stále vláčiť dva telefóny. Uvažoval som nad Týmito telefónmi: ASUS Zenfone 5z (ten ešte nie je v predaji), Honor View 10, Sony Xperia XA2 Ultra Dual SIM, Huawei P20 Pro. Ktorý by ste mi poradili, prípadne aj nejaký iný? Na oboch číslach mi musia perfektne fungovať hovory, správy, emaily. Prirodzene, sem tam aj niečo odfotiť (ako som spomínal, žiadna fotografická špička), multimédiá, párovanie, wifi, proste bežná klasika na prácu i zábavu. Ďakujem pekne.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

hajtrak píše: SAMSUNG GALAXY S8+ OTA UPDATE

“Ahojte, mám taký problém. Som majiteľom SGS8+ (G955F), bohužiaľ, nie som prvý majiteľ … mám tam FW 7.0 (G955FXXU1AQDD) .. a neprišla mi žiadna aktualizácia. Ak dám aj manuálne skontrolovať, tak píše, že systém je aktuálny. Pritom ak pozriem na sammobile, verzia 8.0 je už dostupná pre všetky krajiny. Telefón nie je “brandovaný” na žiadneho operátora. Hľadal som aj na XDA, malo tam pár ľudí podobný problém, ale žiadne riešenie. Má niekto podobný problém? Resp. vie ako to vyriešiť okrem stiahnutia FW 8.0 a flashnutia cez odin?  Ďakujem za informácie.”

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy S8.

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

eskimo11 píše: LENOVO P70 MINING APPS

“Ahojte, vlastním Lenovo P70 s Androidom 4.4.4 a nainštaloval som si tam tieto aplikácie na tažbu kryptomien, avšak vôbec nefungujú.. viď video (v príslušnom vlákne na AndroidForum.sk). Našiel by sa tu niekto, kto tiež vlastní Lenovo P70, ale vo verzii Android 5? Ak áno, prosím skúste tie aplikácie či vám budú fungovať a podeľte sa o info. Ďakujem pekne.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôžeme. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

24.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+