MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #72
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #71

norbertnorbi123321 píše: HISUITE

“Ahojte. Cca pred týždňom som urobil zálohu cez HiSuite vybral som všetko čo som chcel zálohovať vrátane obrázkov no a včera som chcel obnoviť zo zálohy bolo tam všetko okrem obrázkov to kvôli čomu niekto nemá s tým skúsenosť?”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

MaofKO píše: GALAXY A3 2017 OPAKUJÚCE SA UPOZORNENIA

Náš tip
Samsung Galaxy A3 2017: Smartfón s masovým potenciálom | RECENZIA
Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy A3 (2017).

“Ahojte, po aktualizácii A3 na Oreo mi začali blbnúť notifikácie z Messengeru Lite a to takým spôsobom, že keď niečo robím s mobilom, a príde mi správa, tak mi vybehne tá horná “roletka,” kde môžem hneď aj odpovedať. To je v poriadku, no keď ju neotvorím, alebo nepotiahnem prstom do strany, aby hneď zmizla, tak sa opakovanie zobrazuje hádam aj každých 10 sekúnd, celkový čas nemám odsledovaný, koľko to robí, vždy to zruším. Na nugáte to nerobilo. Je to bug alebo feature, alebo len niečo blbo nastavené? Z iných appiek to nemám odskúšané, keďže nič iné na im okrem tohto nepoužívam.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

dusanga62 píše: AUTOMATIZÁCIA NASTAVENÍ

“Zdravím vás a zároveň prosím o radu. Na WiFi v PC sa pripájam pomocou telefónu Samsung A5 USB káblom. Na samotné pripojenie musím urobiť dosť úkonov, vojsť do Nastavenie / Pripojenie / Zdieľanie pripojenia / Zdieľanie pripojenia USB. Chcem túto činnosť automatizovať napr. takto. Ak v čase 7:00 až 15:30 v pondelok až piatok pripojím na telefón USB kábel spojený s PC, tak automaticky zapni “Zdieľanie pripojenia USB.” Ďakujem za každú radu.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

17.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+