MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #71
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #70

ygiigy09 píše: TABLET ZA 150 €

“Zdravím, nevedel som kam tú tému zaradiť, tak je tu. Chcel by som nejaké odporúčania na tablet za cca 150€, ktorý by mi slúžil hlavne na prehliadanie webu a písanie dokumentov, čítanie e-bookov, no a mohol by slúžiť aj ako GPS navigácia. Fotoaparát môže mať úplne slabý (ten na ňom nepotrebujem vôbec) a takisto displej stačí aj 7”. Vďaka.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

pbeleven4 píše: XIAOMI REDMI NOTE 2 16GB MTP PROBLEM

Náš tip
Xiaomi Redmi Note 2 s 8-jadrovým čipom Helio X10 stojí len 125 dolárov

“Zdravím všetkých Android maniakov. Už dosť dlhú dobu hľadám riešenie problému s MTP driver. Po zapojení smartfónu cez USB kábel sa inicializuje inštalácia MTP (Media Transfer Protocol), kde nenájde potrebné súbory. Potom mam v Toolbare iba ikonku na “Bezpečné odstránenie hardvéru. Skúšal som veľa linkov na MTP driver, ale bez úspechu (obrázok v prílohe na AndroidForum.sk). PC:AMD Athlon 64 X2 5200+, 4 GB RAM, Motherboard Gigabyte MA770-UD3, Win XP Profesional (5.1,Build 2600). Za rýchlu odpoveď vopred ďakujem.”

Smartfón Xiaomi Redmi Note 2.

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

norbertnorbi321123 píše: WOWFIXIT

“Ahojte. Má niekto skúsenosť s Wowfixit? Je to naozaj také ako hovoria? Oplatí sa to kúpiť?”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

10.6.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+