MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #69
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #68

bugels píše: HONOR 8 GPS

Náš tip
Honor 8: Voľba z rozumu | RECENZIA

“Ahojte hľadám pomoc ohľadom môjho Honoru 8. GPS v ňom vôbec nefunguje, zisťovanie polohy podľa mobilnej siete je funkčné (a samozrejme nepresné). Skúšal som spustiť aj GPS testy no ani jeden nevyhľadal vôbec žiaden satelit. Mapy ako Waze a podobne dokonca aj Google mapy su nepoužiteľné. Mobil má 1 rok a 9 mesiacov a bol už v reklamácií pre iný problém (nefunkčný reproduktor hovoru) ku ktorému sa aj tento problém s GPS pridružil, reklamácia bola uznaná, GPS fungovalo asi pol roka a opäť je to nefunkčné. Zaujímalo by ma či sa niekto nestretol taktiež s týmto problémom a ak by ste pre mňa mali akékoľvek rady, budem Vám veľmi vďačný. Ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

janeska17 píše: ZOBRAZENIE OBRAZOVKY

Náš tip
Samsung Galaxy S7: Pán perfekcionista | RECENZIA

“Pri manipulácii s telefónom a rôznymi aplikáciami, hrami, internetom atď. mi každú chvíľu ukazuje, že si mám vybrať z možnosti, aký režim – spúšťací program chcem. Zvolím, potvrdím a stále mi to po chvíli ukazuje, že si mám vybrať možnosť. V nastavení mám potvrdený štandardný režim, ktorý používam stále. Touchwiz potvrdzujem, jednoduchý nechcem. Samsung Galaxy S7” (foto v prílohe nižšie)

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

jano101 píše: AKO ZRESETOVAŤ TELEFÓN BLOKNUTÝ GOOGLE ÚČTOM

“Zdar, jednoducho stručne – známemu sa stalo to, že jedného dňa vstal a telefón chcel od neho overenie účtu Google. No samozrejme, že on ani netuší čo a aký účet tam dal, teda touto cestou to asi nepôjde. Skúšal som hard reset – nepomáha, skúšal som sa dostať do telefónu inak – dostal som sa a tam som dal akože výrobné nastavenia, prešlo to, ale telefón je stále bloknutý. Je možnosť to poslať do Prahy do servisu – ak nepochodí pošle to tam alebo ako som zistil jestvujú rôzne postupy ako ten Google účet zrušiť resp. prepísať, ale vždy sa zaseknem na tom že nemôžem zadať nový účet /Re-Type password/ Vie niekto ako na to ? (telefón : Aligator RX510)”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

27.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+