MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #68

sevcikj píše: XIAOMI MI NOTE 3

“Dobrý deň, chcel by som si nechať poradiť, plánujem kúpiť nový mobil, moje očakávania najviac spĺňa model Xiaomi Mi Note 3. Má tu niekto s ním skúsenosti? Zatiaľ som naň našiel iba pozitívne recenzie, ale všetky iba na zahraničných fórach, preto by som rád poznal názor domácich používateľov. A ešte jedna vec, u nás v kamennom obchode ho majú za 426 eur, ale našiel som ho na internete podstatne lacnejšie tu. Má niekto skúsenosti s touto stránkou? Je to spoľahlivý obchod? Vopred ďakujem za rady a prosím, hlúpe komentáre si nechajte pre seba.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

liam píše: HTC ORIGINAL ROM

Náš tip
HTC U11: Patrí medzi najlepších | RECENZIA
Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu HTC U11.

“Je možné nejak nahrať originál ROM? aby bol telefón čistý, bez twrp atd .. Ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

sksmimi píše: NOTE 8

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | VIDEORECENZIA

“Ahojte, potreboval by som pomoc, pri nižšie popísanom probléme. Posielam komunikáciu zo Samsung Members podpory. Kto nedočíta do konca, tak záver je taký, aspoň pre mňa, že ak si do mobilu nainštalujem aplikáciu tretej strany, tak mi nebude fungovať… podotýkam ide app-ky bankovníctva, navigácie, nie hry a podobne. Ďakujem za pomoc.” + príloha v príslušnom vlákne na AndroidForum.sk

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

20.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+