MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #67
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #66

Vlado22 píše: AKO UZAMKNEM BOOTLOADING NA ANDROID BOXE

“Mám android box Yundoo 4 K s 2 GB RAM a nemôžem na ňom otvárať kanály na TV Magio GO. Príčinou je odomknutý bootloader alebo root. Včera som sa pokúsil zrušiť root cez Unroot my Phone, ale sa mi to asi úplne nepodarilo. Umloader zrejme zostal otvorený. Poradí niekto, ako ho jednoducho uzamknúť?”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

LimitSVK píše: XIAOMI MI MIX 2S VS ASUS ZENFONE 5Z

“Poprosím vás o vaše postrehy, ktorý z týchto dvoch je podľa vás lepšie kúpiť.”

Náš tip
Xiaomi Mi Mix 2s oficiálne: Duálny fotoaparát, Snapdragon 845 a bezdrôtové nabíjanie!
Náš tip
Asus Zenfone 5 / 5Z / 5 Lite: Nová séria Zenfone pre rok 2018! | MWC 2018

 

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

 

mistrela píše: DIN2 AUTORÁDIO – ZRKADLOVÝ DOTYK

“Ahojte, neviete mi prosím poradiť? Prišla mi aktualizácia Android 7.1. na DIN2 autorádio a môj dotyk berie obrazovka zrkadlovo. Ak kliknem vpravo na ikonku na môj dotyk zaznamená na ikonku vľavo. Neviete ako to opraviť? Ďakujem Vám.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

13.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+