MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #66
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #65

DominiQ43 píše: PO PÁDE NEFUNGUJE DISPLEJ

“Zdravím, mobil mi padol displejom na dlážku a po páde nefunguje obraz, dotyk ide lebo mobil vibruje, keď sa dotknem displeja. Skúšal som už aj rozobrať a vyskúšat lepšie zapojiť konektory a stále nič. Neviete mi nejak poradiť?”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

matuskm píše: SÁM SA ROZSVIETI DISPLEJ

Náš tip
Samsung Galaxy J5 2017: Celokovový skvost strednej triedy│RECENZIA

“Zdravím, mám problém so svojim Samsungom J5. Robí mi to, že ak ho mám položený, tak po 30 sekundách zhasne obrazovka (tak to mám nastavené), ale o 2-3 sekundy sa opäť sama rozsvieti a opät svieti podla nastaveného času (30s) a dosť mi to vadí lebo musím používať “zatvárací kryt,” aby mi nevybíjalo baterku. Nestretol sa s tým niekto alebo nejaké nápady/rady? Ďakujem.”

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy J5 2017.

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

amandaa píše: ANDROID 7 VIBROVANIE

“Ahojte, mám MyPhone Hammer Active a nefunguje mi vibrovanie. Vibruje iba keď niekto volá, ale potrebujem budík na vibrovanie, vibračnú odozvu klávesnice a vibrovanie pri vypínaní telefónu. Už naozaj neviem kde to hľadat. Fungovalo mi to včera, nastavila som si budík a ten iba rozsvietil obrazovku ale nevibroval a odvtedy mi nevibruje ani klávesnica, ani pri vypnutí/zapnutí.”

Ak dokážete našej čitateľke pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

6.5.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+