MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #65
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #64

Nela píše: LENOVO MOTO G5 NEFUNGUJE MIKROFON

Náš tip
Lenovo Moto G5: Legenda pokračuje | RECENZIA

“Ahojte, mam lenovo moto G5 a prestal ist mikrofon pri telefonovani. Ked zapnem hlasity odposluch tak zazracne ide. Mikrak som skusila vycistit, mobil som aktualizovala, resetla 5x. Ma prosim niekto nejaky napad alebo skusenost? Dakujem.”

Ak dokážete našej čitateľke pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

MaxCore píše: STAROSTLIVOSŤ O BATÉRIU V NOTEBOOKU

“Dobrý večer, ako zariadím, aby pôvodná kapacita batérie v notebooku ostala čo najdlhšie, teda sa neznižovala? Notebook som zvyknutý používať vtedy, keď je v ňom baterka a je pritom aj zapojený do elektriny. Je to správne?”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

T-rip píše: GALAXY NOTE 8 – PROBLÉM PO AKTUALIZÁCII

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | RECENZIA

„Dobrý deň, vlastním Galaxy Note 8 a po aktualizácii na OREO ma otravuje jedna vec. Niekoľkokrát sa mi telefón reštartoval s chybovým hlásením, že bola zistená vlhkosť v nabíjacom porte. Nikdy mi takéto hlásenie nevyskakovalo a ani nebol na to dôvod, nakoľko sa o telefón starám a nebol nikdy v kontakte s vodou. Začalo to hneď po aktualizácii na OREO. Je to otravné a pri vodotesnom mobile za tisícku mi to príde zvláštne. Chcem vedieť či som sám alebo je viac takých vlastníkov Note 8, ktorým sa to deje a ako si s tým poradiť? Za odpoveď ďakujem.“

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

29.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+