MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #64
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #63

T-rip píše: GALAXY NOTE 8 – PROBLÉM PO AKTUALIZÁCII

Náš tip
Samsung Galaxy Note 8: To najlepšie stojí viac | RECENZIA

“Dobrý deň, vlastním Galaxy Note 8 a po aktualizácii na OREO ma otravuje jedna vec. Niekoľkokrát sa mi telefón reštartoval s chybovým hlásením, že bola zistená vlhkosť v nabíjacom porte. Nikdy mi takéto hlásenie nevyskakovalo a ani nebol na to dôvod, nakoľko sa o telefón starám a nebol nikdy v kontakte s vodou. Začalo to hneď po aktualizácii na OREO. Je to otravné a pri vodotesnom mobile za tisícku mi to príde zvláštne. Chcem vedieť či som sám alebo je viac takých vlastníkov Note 8, ktorým sa to deje a ako si s tým poradiť? Za odpoveď ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

norbertnorbi321123 píše: KTORÝ MOBIL?

Náš tip
Huawei P20 Pro: Inovatívny šampión | RECENZIA

“Ahojte. Podľa vás ktorý mobil je lepší Honor View 10 alebo Huawei P20? Cena nezáleží len neviem sa rozhodnúť. Oba telefóny majú svoje výhody a nevýhody.” Odoslané z RNE-L01 pomocou Tapatalku

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Huawei P20.

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

brpo25 píše: Mi6 APLIKÁCIA BEŽIACA NA POZADÍ PROBLÉM

Náš tip
Xiaomi Mi6: Čína opäť boduje | RECENZIA

“Nainštaloval som na moju Mi6ku novú appku Amazfit Watch, ktorá slúži na spojenie s hodinkami a tým pádom beží nonstop. Hneď po prvom zapnutí mi vyskočila v notifikačnej lište hláška “Klepnutím zobrazíte podrobnosti o batérii a spotrebe dát”. Keď ju otvorím, tak hláška zmizne a po zavretí appky sa znovu objaví. Keď jej vypnem autostart, tak ta hláška zmizne, až kým opäť neotvorím danú appku. Čo s tým ďalej? To mi tam musí svietiť celý čas? Keď na to kliknem, tak mi zobrazí len podrobnosti o appke… prehrabal som nastavenia baterky, notifikácie a pod., no nič som nenašiel. Skúšal som aj net (aj po anglicky) neviem sa ku tomu dopátrat ako to vypnúť. Nevie niekto poradiť ako na to? Bežím na 8.0.0 OPR1 MIUI Global 9.2″

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

22.4.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+