MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #59
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #58

norbertnorbi321123 píše: HUAWEI P10 PLUS

“Ahojte. Mám v pláne si kúpiť Huawei P10 Plus. A niekde čítam že má zvýšenú odolnosť voči vode a niekde že nemá viete mi poradiť. A ešte, že čo je rozdiel medzi vodeodolnosťou a vodotesnosťou?”

Náš tip
Huawei P10: Vydarený refresh | RECENZIA
Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Janno píše: MOBIL DO 250 EUR

“Čaute, hľadám pre sestru mobil do 250 eur, podmienkou je displej minimálne 5,2 palca ideálne 5,5 a predný foťák aspoň 8MPX. Zatiaľ máme vo výbere Honor 9 Lite, HUAWEI P, HUAWEI P10 Lite, Asus ZenFone 4 a potom ešte Huawei P9 Lite ktorý je o dosť lacnejší, tak názor aj na ten či sa oplatí ísť do neho a ušetriť nejaké eurá. Alebo ešte nejaké iné alternatívy?”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

DI4J píše: PROBÉM S REPRÁKMI

“Včera mi padol mobil do umývadla,voda bola pustená,umývadlo nebolo naplnené.Mobil som v sekunde vybral a dal vysušiť.Asi po 20 minútach používania od vysušenia si mobil začal myslieť že sú v ňom zapojene slúchadlá a nejdú reproduktory,no keď prišiel hovor reproduktory fungovali.S čím by mohol byť problém? podla mňa s kontaktom ale spýtam sa vás či ste mali takýto problém či z huawei-om alebo inou značkou mobilu.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

18.3.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+