MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #53
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #52

stalki píše: PRESTIGIO MULTIPAD WIZE 3037 3G

“Ahojte, mam tablet Prestigio Multipad Wize 3037 3G, chcel som na tomto tablete spraviť novú inštaláciu systému, lebo mi nefungovali aplikácie. Stiahol som si zo stránky prestigio.sk pre môj tablet FW.ver v.1.0.14, rozbalil,  hodil na SD kartu, pustil recovery, pustil apply update from SD, vybral som súbor update.zip. Inštalácia začala prebiehať, ale po chvíľke sa mi zastavila a vyskočila chyba “symlink: some symlinks failed, update.zip is not correct” – v prílohe (na AndroidForum.sk) posielam foto. Nevedeli by ste mi s týmto problémom poradiť ? Ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

romco777 píše: LENOVO TAB3 BUSINESS – OTA AKTUALIZÁCIA

“Na mojom tablete Lenovo Tab3 Business sa mi ponúkla OTA aktualizácia na novú verziu – Lenovo_TB3-X70L_USR_S000020. Táto verzia mala 1250 MB, stiahol som ju teda cez wifi pripojenie a keď bola stiahnutá, bol som vyzvaný na reštartovanie zariadenia, ktorým novú verziu nainštalujem. Potvrdil som „OK“ a čakal som, že sa mi tablet reštartuje, ale on sa len vypol. Tak som ho po chvíli zapol a privítala ma notifikácia, že OTA aktualizácia zlyhala. Skúsil som reštartovať ručne, ale aktualizácia sa nenainštalovala. Vyskúšal som to teda ešte asi trikrát s rovnakým výsledkom.
Tak som teda zavítal na stránky Lenova a tam som sa dopracoval k postupu ako aktualizovať cez PC. (https://support.lenovo.com/sk/sk/solutions/ht501864)
Nainštaloval som si nástroj LenovoSmartAssistant, opäť stiahol balík aktualizácie a dal aktualizovať.
Už som sa tešil, že sa mi to konečne podarilo, keď ma privítala hláška: „Transmit failed! Please make sure there is enough space on device.“ Pozrel som si úložisko v tablete a zistil som, že mám využité 11,29 GB z 32 GB.
Takže vážne neviem, kde ešte môže byť problém.
screens – https://1drv.ms/f/s!AtpyZNoq-nPWke0R7vs_noHnwPD7hg”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

showshow747 píše: PRENOSNÝ REPRODUKTOR

“Zdravím kámoši. Zháňam prenosný reproduktor, ktorý má:
– USB vstup (vstup na USB kľúč)
– výdrž batérie na viac ako 8 hodín
– FM rádio
– vodeodolnosť
– cena do 40-50 Eur.
Našiel som repráčikov viacero, ale žiaden nemá všetky uvedené parametre.
Viete mi niečo doporučiť ? Ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

4.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+