MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám TOP 5 najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Kúpa smartfónu s cenou do 250 EUR #50
Náš tip
Androidforum.sk: Skreslené fotografie zo smartfónu #49

666juri666 píše: HTC ONE M7 PROBLÉM

“Keď zapnem telefón tak mi stále svieti na bielo s logom HTC – niečo som spravil ale neviem čo predtým šli normálne, vôbec neviem čo mam s tým robiť. Vie mi niekto pomôcť ?” – Na stránkach AndroidForum.sk nájdete aj obrazovú prílohu s popisom problému. Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu HTC ONE M7.

MaxCore píše: NEBOOTUJE CUSTOM ROM S VYŠŠÍM ANDROIDOM

“Zdravím, riešime problém prečo kamarátovi na Honore 4C “nenabootuje” ROM s Androidom 7.1.2 a vyšším, pričom ja mám RROS 7.1.2 a žiaden bootloop – funguje normálne. Idú mu nainštalovať len ROMky, ktoré sú postavené na Androide 6.0 Marshmallow. ROM bola nainštalovaná správne, všetko ako má byť. Nevieme si to vysvetliť. Predom ďakujem za pomoc.” – Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

jole píše: HOTSPOT WIFI

“Kto poradí ako nastaviť na Samsungu Galaxy A5 – Android 7.0 – hotspot, aby som mohol zdieľať internet na tablete Lenovo Ideapad 320S. Neviem to zladiť tak aby to fungovalo. Stále mi hlási na tablete, že mobil nejde pripojiť. Ďakujem.” – Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

e.ander píše: BATERKA U S8

“Ahojte, dostal som novú s8 na vianoce a mam problém že mi vydrží baterka tak pol dňa pri plnom využívaní. Stále zapnuté dáta, spotify, prechádzanie sociálnych sietí a prehliadanie internetu. Je to normálne alebo mám chybnú baterku?” – Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Samsung Galaxy S8
Kliknutím na obrázok môžete zobraziť všetky používateľské recenzie smartfónu Samsung Galaxy S8.

Vikinka píše: PROBLÉM S NABÍJANÍM

“Dobrý deň, stalo sa mi niečo zvláštne s mobilom. Dala som si ho v práci na nabíjačku cez USB do počítača a pustila online stream rádia cez reproduktor ktorý bol pripojený cez bluetooth. Po asi dvoch hodinách pozerám na mobil že namiesto nabitia je vybitý na 27%. Keďže sa mi to nezdalo dala som mobil normálne na nabíjačku do zásuvky. Percentá sa ale pohybovali hore dole z 27 na 28 a naspäť na 27. Skúsila som vymeniť kábel a neskôr aj adaptér kedže sa situácia opakovala. Mobil som kupovala 14.11.2017 a tak som zo zúfalosti skúšala čokoľvek a dala som mobil do stredného režimu úspory batérie. A zrazu sa už nabíja. Neviete čo sa mohlo stať? Bol tak plne vyťažený že sa nedokázal nabíjať? Nerozumiem ničomu a keby nešli sviatky dám ho okamžite reklamovať. Ale ak sa mi to stane medzi sviatkami neviem čo budem robiť. Ďakujem za každú pomoc.” – Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

14.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+