MojAndroid

Súčasťou nášho webu je aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Nie vždy sa ale nájde niekto, kto by vám dokázal pomôcť, a tak sme sa rozhodli, že vám pravidelne budeme pomáhať s riešením vašich problémov. Dnes sme sa rozhodli pomôcť používateľovi s prezývkou Jakub100, ktorý rieši problém s nefunkčnosťou zariadenia kupovaného cez internet.

Používateľ Jakub100 sa pýta:

Ahojte mám taký problém s telefónom bol kupovaný od iného užívateľa . Problém je nasledovný ten užívateľ telefón upravoval ale nepovedal to pri predaji cez inzerát . Z telefónu sa dá volať ale keď niekto chce mne telefonovať tak sa mi nedovolá SMS môžem prijímať ale keď píšem ja tak vypíše chybu o zlyhaní na telefóne je deaktivovaný Google Play nedá sa vytvoriť konto Samsung inštalovať aplikácie a pri pripojení k počítaču píše že je zamknuté zariadenie, takže si nemôžem z neho stiahnuť osobné veci čo tam mám. Chyby sa stali až keď som resetoval telefón aby som obnovil nastavenia. Neviete mi poradiť ako dostanem svoje fotky a hudbu zo zariadenia do počítača a následne opravím android aby opäť fungoval telefón ako má? Ďakujem za odpoveď

Odpoveď od MaxCore:

Osobné informácie máš na SD karte alebo v internej pamäti telefónu? Flashovanie stock firmware by ti malo pomôcť vrátiť telefón do základného stavu. toto je návod – Ako flashnúť FW cez program ODIN.

Náš tip
Androidforum.sk: Nadmerná spotreba batérie po aktualizácií systému #47

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

11.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+