MojAndroid

AndroidForum, ktoré sme v rámci portálu MojAndroid.sk prebrali v roku 2013 dosiahlo ďalší významný míľnik. Pôvodných 5800 používateľov sa totižto rozrástlo už na 10-tisíc. V rámci fóra vám každý týždeň prinášame aj výber tém, ktoré sa na ňom preberajú. Za obdobie svojho fungovania prešlo AndroidForum.sk viacerými zmenami, od reštrukturalizácie jednotlivých kategórií, až po redizajn webu, ktorý priniesol jednoduchšiu navigáciu a krajšie používateľské prostredie.

Naším prvým 10-tisíc používateľom prajeme všetko dobré a dúfame, že budú aktívnymi prispievateľmi a radcami ostatným menej skúseným ľuďom. Ak budete mať záujem môžete sa k nám pridať aj vy. Stačí navštíviť fórum na adrese www.androidforum.sk, zaregistrovať sa a začať publikovať vlastné príspevky. Spraviť tak môžete priamo na tomto odkaze.

Náš tip
Všetky výbery príspevkom z AndroidForum.sk nájdete tu

30.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+