MojAndroid

Koniec minulého roka sa portál MôjAndroid.sk rozrástol o ďalšiu stránku, ktorá je určená pre všetkých používateľov Android zariadení. Fórum sme pre našich čitateľov sprístupnili z jednoduchého dôvodu. Dali sme im totižto miesto, kde môžu diskutovať o novinkách z mobilnej oblasti a predovšetkým o operačnom systéme Android, ako aj získať nové informácie a riešenia prípadných problémov od združenej komunity. AndroidForum.sk malo v decembri minulého roka 6000 používateľov a zastaraný dizajn. Počas uplynulého roka sme však popracovali na novom vzhľade stránky, ako aj štruktúre fóra. Teraz je prehľadnejšie a používateľský prívetivejšie, čo sa odrazilo aj na počte jeho používateľov. Dnes ich je už viac ako 8500.

Naše plány s AndroidForum.sk samozrejme ostávajú. Chceme vybudovať komunitu, v ktorej budú skúsení používatelia radiť tým menej skúseným a nájdete v nej všetky dôležité informácie či rady pre vaše problémy. Aj preto je dôležité, aby nás na AndroidForum.sk bolo čo najviac. Preto neváhaj a pridaj sa aj ty. Zaregistrovať sa môžeš na AndroidForum.sk

14.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+