MojAndroid

Súčasťou nášho webu je aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Nie vždy sa ale nájde niekto, kto by vám dokázal pomôcť, a tak sme sa rozhodli, že vám pravidelne budeme pomáhať s riešením vašich problémov. Dnes sme sa rozhodli pomôcť používateľovi s prezývkou PaveIP, ktorý hľadá aplikáciu na nahrávanie hovorov.

Používateľ PaveIP sa pýta:

Dobrý den, kdo má prosím zkušenost s nahráváním hovorů? Ne přes mikrofon. Existuje nějaký program nebo je nutný větší zásah? Teď jsem jich vyzkoušel spoustu, ale výsledkem je bohužel vždy jen velmi zrychlený, nepotřebný záznam. Děkuji za vaše sdělení zkušeností a ev. pomoc

Odpoveď od používateľa brm

Používam túto aplikáciu: Nahrávanie hovorov. Neviem, čím to je.. ale pri nerootnutom mobile mi stále nahráva iba môj hlas, ale ak mobil rootnem, nahrá pekne celý telefonát vrátane druhej strany. A pritom daná aplikácia ani nepýta práva root.

Odpoveď od používateľa marecek65

Ja mám dobrú skúsenosť s aplikáciou: Nahrávač hovorov – ACR. Nahrávam v pohode obidve strany na nerootnutom mobile.

Odpovedá Ondrej z MojAndroid.sk

Ahoj PaveIP. V prvom rade ťa chcem upozorniť na to, že nahrávanie hovorov bez súhlasu druhej strany je u nás na Slovensku trestným činom. Vždy pred začiatkom nahrávania musíš druhú stranu upozorniť na to, že ideš hovor nahrávať a ona ti na to musí dať súhlas, inak sa to nedá použiť napríklad ani ako dôkazový materiál. K samotnej aplikácii – je to len o skúšaní, nie všetky aplikácie sú optimalizované pre všetky zariadenia, a tak musíš len skúšať. Nám sa celkom pozdáva táto aplikácia, ale nemáme s ňou osobné skúsenosti.

Náš tip
AndroidForum.sk: Pomoc so zamrznutým Samsungom Galaxy S7 #37

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

2.4.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+