MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #76
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #75

gumka píše: LG Q6 (M700N)

Náš tip
LG Q6 – novo séria smartfónov LG s minimálnym rámikom

“Má prosím niekto funkčný návod na odblokovanie bootloadera? Toto nefunguje (odkaz v príslušnom vlákne na AndroidForum.sk)”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

hajtrak píše: SAMSUNG GALAXY S8+ OTA UPDATE

Náš tip
Samsung Galaxy S8: Keď menšie je lepšie | RECENZIA

„Ahojte, mám taký problém. Som majiteľom SGS8+ (G955F), bohužiaľ, nie som prvý majiteľ … mám tam FW 7.0 (G955FXXU1AQDD) .. a neprišla mi žiadna aktualizácia. Ak dám aj manuálne skontrolovať, tak píše, že systém je aktuálny. Pritom ak pozriem na sammobile, verzia 8.0 je už dostupná pre všetky krajiny. Telefón nie je „brandovaný“ na žiadneho operátora. Hľadal som aj na XDA, malo tam pár ľudí podobný problém, ale žiadne riešenie. Má niekto podobný problém? Resp. vie ako to vyriešiť okrem stiahnutia FW 8.0 a flashnutia cez odin?  Ďakujem za informácie.“

Kliknutím na obrázok môžete pridať novú používateľskú recenziu smartfónu Samsung Galaxy S8.

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

bugels píše: HONOR 8 GPS

Náš tip
Honor 8: Voľba z rozumu | RECENZIA

“Ahojte, hľadám pomoc ohľadom môjho Honoru 8. GPS v ňom vôbec nefunguje, zisťovanie polohy podľa mobilnej siete je funkčné (a samozrejme nepresné). Skúšal som spustiť aj GPS testy no ani jeden nevyhľadal vôbec žiaden satelit. Mapy ako Waze a podobne dokonca aj Google mapy sú nepoužiteľné. Mobil má 1 rok a 9 mesiacov a bol už v reklamácií pre iný problém (nefunkčný reproduktor hovoru) ku ktorému sa aj tento problém s GPS pridružil, reklamácia bola uznaná, GPS fungovalo asi pol roka a opäť je to nefunkčné. Zaujímalo by ma či sa niekto nestretol taktiež s týmto problémom a ak by ste pre mňa mali akékoľvek rady, budem Vám veľmi vďačný. Ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

15.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+