MojAndroid

V rámci ponuky nášho webu je vám neustále k dispozícii aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami. Radu či riešenie môžete konzultovať s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Dnes sme sa rozhodli priniesť vám hneď niekoľko najviac diskutovaných príspevkov za posledný týždeň!

Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #75
Náš tip
AndroidForum.sk: Prinášame najviac diskutované príspevky! #74

pavucek píše: ZOBRAZENIE ZOZNAMU MIEN V SMS APLIKÁCII

“Zdravím Vás, v telefónnom zozname mám uložený zoznam podľa priezviska. Keď si dám zobraziť kontakty, tak mám všetky zoradené podľa priezviska. Mám ich aj fyzicky uložené ako meno a priezvisko. Ak si spustím aplikáciu Správy, tak tam mi zobrazuje kontakty podľa mien. Skúšal som všetky možné nastavenia a neviem zmeniť aby mi aj v Správach zobrazoval zoznam podľa priezviska. Taktiež mi v Správach zobrazuje všetky kontakty aj na sim karte. Neviete či je možné to nejako zmeniť? Ďakujem.”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

preston píše: AKÝ MOBIL DO 300€ OD OPERÁTORA?

Náš tip
Motorola moto g6 a moto g6 Plus | VIDEORECENZIA

“Zdravím, mám nárok na nový telefón od Orange. Neviem si ale nič vybrať, totiž Android používam iba 3 mesiace na Samsungu A3 2017 – inak žiadnych iných výrobcov nepoznám, resp. nemám s nimi skúsenosti. Na výber do ceny 300 EUR je tam kopa telefónov – chcel by som niečo s “pretiahnutým” displejom. Pozerám Huawei Mate 10 Lite, Huawei P20 Lite, LG Q7 (zatiaľ nedostupný) či LG G6. Neviem sa vôbec rozhodnúť – ktorý z týchto by ste brali vy? Viem, že to je asi ťažko povedať, ale tak neviem.. preferujem USB-C a stabilizáciu obrazu pri natáčaní videa – ale to sa mi zdá, že nemá ani jeden (ani jeden to tuším nemá napísané). Mne osobne sa najviac páči Motorola moto G6 alebo prípadne aj G6 plus, ale tá v ponuke nie je – jedine zobrať čokoľvek, predať to a kúpiť tú Motorolu… Čo hovoríte? Mohla by tá Motorola byť najlepšia voľba? Vďaka za postrehy.”

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

norbertnorbi321123 píše: NEZOBRAZUJE SA MENO VOLAJÚCEHO

“Dobrý deň. Mám taký problém, že keď mi niekto volá, tak mi ukazuje len číslo a meno, ktoré mám zapísané v mobile to neukazuje. Čo môže byť problém?”

Ak dokážete nášmu čitateľovi pomôcť, neváhajte a napíšte svoj pohľad do príslušného vlákna AndroidForum.sk.

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vaším mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

8.7.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+