MojAndroid

Súčasťou nášho webu je aj špecializované Android fórum, kde môžete klásť vaše otázky a riešiť problémy s vašimi Android zariadeniami s komunitou ľudí, ktorí sa zaujímajú o mobilné technológie ako také. Nie vždy sa ale nájde niekto, kto by vám dokázal pomôcť, a tak sme sa rozhodli, že vám pravidelne budeme pomáhať s riešením vašich problémov. Dnes sme sa rozhodli pomôcť používateľovi s prezývkou MaxCore, ktorý by si rád rozšíril pamäť vo svojom zariadení.

MaxCore sa pýta:

Dobrý večer, dá sa podľa tohto postupu spraviť na EMUI možnosť adaptívneho úložiska? Ak áno, bude záruka naďalej platná? Vopred ďakujem.

Odpovedá Stano z AndroidForum.sk:

Návod uvádza že je možnosť úpravy, tak by to malo fungovať. Záruka by týmto zásahom mala ostať neporušená. Mám to odskúšané na zariadení Honor 6. Výsledok si môžeš pozrieť na snímke obrazovky.

 navod-stano-1 navod-stano-2

Odpovedá Ondrej z MôjAndroid.sk:

Ahoj MaxCore. Jediné, čo sa pri tomto postupe môže “pokaziť”, je samotná pamäťová karta. Pri formátovaní môže dôjsť k jej poškodeniu, no samotné zariadenie by sa nemalo nijako zmeniť, ani jeho záruka. V tomto smere sa nemusíš báť. :-)

Náš tip
Androidforum.sk: Problém so snímačom odtlačkov #33

Nezabudnite! Ak máte nejaký problém s vašim mobilným zariadením, napíšte na www.AndroidForum.sk a my, alebo Android komunita, ktorá naše fórum pravidelne navštevuje, vám pomôže. Pokiaľ ste v mobilných technológiách zbehlí, môžete na našom fóre poradiť iným používateľom. Však viete, ako to býva – ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Možno aj vy raz budete potrebovať pomoc a nájde sa niekto ochotný, kto vám poradí!

5.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+