MojAndroid

Ku kvalitnému telefónu určite patrí aj kvalitné príslušenstvo. Občas sa aj na stránkach AndroidBazar.sk takéto objaví a v tomto článku vám prinesieme tipy na pár takýchto zaujímavých kúskov.

Bezdrôtová nabíjačka

Bezdrôtové nabíjanie už ponúkajú smartfóny takmer všetkých značiek. Výrobcovia ponúkajú svoje vlastné bezdrôtové nabíjačky štandardu Qi, no existujú aj výrobcovia tretích strán, ktorí dokážu vyrobiť taktiež veľmi kvalitné príslušenstvo. Bezdrôtová nabíjačka značky Cellularline je jednou z nich. Dizajnom zaujme už hneď na prvý pohľad. Tvorí ju akýsi kruh, ktorý má vo svojom strede priestor, kam si položíte svoj smartfón a nabijete ho. Výrobca hovorí o rýchlom nabíjaní, s tým môžeme súhlasiť tak z polovice. Nabíjačka síce v porovnaní s inými bezdrôtovými dokáže skutočne váš smartfón nabíjať rýchlejšie, no štandardným káblovým sa určite nevyrovná. Výhodou však je, že nemusíte do vášho telefónu pripájať žiadne káble, stačí položiť a nabíjanie môže začať. Bezdrôtovú nabíjačku Cellularline si môžete kúpiť prostredníctvom AndroidBazar.sk za cenu 25 €.

Bluetooth reproduktor

Bluetooth reproduktory zažívajú v poslednom čase naozaj slušný progres. V domácnosti ho momentálne má takmer každý. Existujú rôzne druhy, kvalitnejšie a drahšie, ale aj lacnejšie. Pre menej náročných používateľov určite postačí aj tento, ktorý sa nachádza na AndroidBazar.sk. Ponúka 300 mAh batériu, ktorá zabezpečí dvojhodinovú výdrž pri plnej hlasitosti. Jeho výkon je 3 W, čo postačí na ozvučenie menšej miestnosti. Bluetooth reproduktor Fontastic Isa si môžete kúpiť prostredníctvom AndroidBazar.sk za cenu 13 €.

Power bank

Výdrž batérie dnešných smartfónov je častokrát na zaplakanie. V tom lepšom prípade zvládnu dva dni, štandardne však jeden. Pokiaľ ste naozaj náročný používateľ, nemáte problém zariadenie vybiť aj za pár hodín. Ak sa nachádzate niekde na cestách mimo elektrických zástrčiek, určite môže prísť vhod aj nejaký náhradný zdroj energie, ktorý môžete mať stále pri sebe. Jednoduchým riešením je power bank. Stačí ju nabiť a tá následne dokáže nabiť váš smartfón. V závislosti od kapacity ho nabije raz, dvakrát, no možno aj viackrát. V AndroidBazar.sk sa objavila jedna z takýchto power bánk a je k dispozícii na predaj. Jedná sa o značku CELLY, ponúka kapacitu 8000 mAh a 2 USB výstupy s 2,1 A prúdom. Úroveň nabitia dokáže indikovať LED diódami a môže poslúžiť ako svietidlo. Power banku CELLY si môžete zakúpiť pomocou AndroidBazar.sk za cenu 19 €.

Náš tip
AndroidBazar.sk: Vyberáme zaujímavé inzeráty (40/2018)

 

14.10.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+